روش افزایش اعتماد به نفس خانم ها

اکثر خانم ها با توجه به توانایی های بارز و چهری زیبایی که دارند،از اعتماد به نفس کمتری برخوردارند و این سدی محکم در برابر پیشرفت آنهاست .برای افزایش اعتماد به نفس نیاز به انجام کارهای سخت و پیچیده نیست و با دانستن راههای ساده برای تقویت اعتماد به نفس میتوانید یک فرد موفق با اعتماد به نفس بالا باشید.

1-پوست خود را زیبا تر کنید.

چهار نقطه روی صورت هست که میتواند کل صورت شما را بهتر نشان دهد.گوشه های داخلی چشم ها ،دو طرف بینی و دو طرف دهان روی این قسمت ها کرم پودر بمالید.

2-تماس چشمی برقرار کنید .

 وقتی با کسی حرف میزنید ،این کار عادت افرادی با اعتماد به نفس بسیار بالاست.

3-راست بایستید.

مهم نیست هیکل شما چطور باشد. بلکه باید اعتماد به نفس داشته باشید.سعی کنید نافتان را به سمت ستون فقراتتان عقب ببرید،شانه هایتان را عقب داده و سینه را به جلو بدهید . راست ایستادن را اینگونه تمرین کنید.

4-از آینه دوری کنید

وقتی خانم ها زمان زیادی را صرف ظاهر خود می کنند و به چیزهای دیگر رسیدگی نمی کنند کمتر خوشحال هستند .ما نمی گوییم به ظاهرتان اهمیت ندهید . ولی افراط در رسیدن به ظاهرتان حواس شما را از جنبه های دیگر زندگی پرت میکند.

5-مسعولیتی را بر عهده بگیرید

این نکته اولین و مهمترین جز فرمول اعتماد به نفس است شما و تنها خود شما میتوانید در زندگی خود تحولی به وجود آورید .اگر منتظرید که موقعیت خوبی به شما پیشنهاد شود. لازم است زمان زیادی را صبر کنید . این نکته را بدانید مسیری که شما را به قله اعتماد به نفس می رساند همان جاده ای است که خود قدم در آن نهاده اید و مطمئنا شخص دیگری نمی تواند شما را یه قله برساند.

6-کیف پول خود را مرتب و تمییز کنید

هر هفته زمانی را صرف تمییز کردن کیف پول خود کنید .رسید ها، کارت ویزیت ها و تکه کاغذها را دور بیندازید. مرتب کردن و مدیریت کردن چیز های کوچک و مهم می تواند به شما کمک کند که احساس کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید .

7-از انسانهای موفق کمک بخواهید

آیا شخص قابل اعتمادی را میشناسید که بتواند یکی پس از دیگری مسئولیت کارهای جدید وهمراه با ریسک را عهده دار شود؟ ببینید که او چطور این کار را انجام میدهد .به خود جرئت دهید و با این گونه افراد ملاقات کنید و در یابید که چطور آنها مسئولیت های خطیر را بر عهده می گیرند.

انسان های مطمئن به خود از کمک کردن به افراد خوشحال می شوند و از این طریق تلاش ها و تشویق هایی را که سبب شده امروز به چنین موقعیتی برسند تداعی می کنند.

اگر فکر می کنید به ورزشکاری موفق غبطه می خورید و یا اگر در مورد زنی که در شصت سالگی به دانشگاه پزشکی راه یافته است در روزنامه مطلبی خوانده اید و آهی آرزومندانه کشیده اید بدانید که همین جا و همین حالا فرمول اعتماد به نفس را در دست دارید.

 

 

  • نظرات شرکت کنندگان در این درس
  • ارسال دیدگاه

شما برای اینکه بتوانید پیغامی ارسال کنید میبایست حساب کاربری خود شوید

و درصورتی که هنوز عضو نیستید میتوانید کنید.